ФД
Aruanne koostatakse automaatselt mängude analüüsidest ja tulemustest: näitajaid võrreldakse kõigi andmebaasi mängijate keskmisega. Kasulik nii mängijale endale (millega tegeleda) kui ka vastasele (kuidas vastu mängida).
Tugevused
- Sundimatuid vigu mängu kohta: 8.5 (andmebaasi keskmine 12.1)
- Pealtlöökide tõhusus: 62% (andmebaasi keskmine 50.0%)
- Punktid teisel servil: 60% (andmebaasi keskmine 53.6%)
- Peamine relv: Smaš (43% võidulöökidest), Víbora (14% võidulöökidest)
- Tugevam pikkades pallivahetustes: 45% 13+ löögi korral.
Arengukohad
- Servi hoidmine: 33% (andmebaasi keskmine 57.6%)
- Vastuvõtupunktid: 31% (andmebaasi keskmine 39.4%)
- Otsustavad punktid (kuldne / Star Point): 0% (andmebaasi keskmine 47.2%)
- Päästetud murdepallid: 44% (andmebaasi keskmine 50.9%)
- Murdepallide realiseerimine: 25% (andmebaasi keskmine 42.1%)
- Võidulööke mängu kohta: 7.0 (andmebaasi keskmine 12.3)
- Võidetud pallivahetused võrku hoides: 45% (andmebaasi keskmine 56.9%)
- Kõige rohkem eksib löögiga „Lobi (globo)” — 32% kõigist vigadest
Kuidas mängida vastu
- Hoidke mängijat tagaväljakul ja mängige läbi klaasi — seinalt eksib ta sagedamini.
- Ärge andke lühikesi lobe: lõpetab punkte pealtlöögiga. Lobid ainult sügavad, nurka.
Harjutused arengukohtadele
Tagajoon · Lobi (globo)
- Klaasilt: pall tagaseinalt, löök võrgumängija jalgu — 4 seeriat 15-st.
- Topeltklaas: treener lööb nurka, mängija pöörab ja vastab lobiga.
- Backhandi kontroll: 50 lööki järjest diagonaalis vigadeta, seejärel mööda joont.
Pea kohal · Smaš
- Bandeja korvist: 3 seeriat 20 palliga, eesmärk on sügavus üle servijoone, mitte kiirus.
- Jalatöö lobi all: külgsamm taha, löök, tagasi võrku — 10 kordust järjest.
- Smaš tsoonidesse: treener söödab lobe, mängija lööb määratud nurka (diagonaal / keskele).
Võrdlus andmebaasi keskmisega
| Näitaja | Давыдов | Keskmine |
|---|---|---|
| Võidulööke mängu kohta | 7.0 | 12.3 |
| Sundimatuid mängu kohta | 8.5 | 12.1 |
| Servi hoidmine | 33% | 57.6% |
| Vastuvõtupunktid | 31% | 39.4% |
| Otsustavad punktid | 0% | 47.2% |
| Murdepallide realiseerimine | 25% | 42.1% |
| Päästetud murdepallid | 44% | 50.9% |
| Võit võrgus | 45% | 56.9% |